25 września, 2021
  • 25 września, 2021
  • Home
  • WŁADZOMIERZ – INFORMACJE

WŁADZOMIERZ – INFORMACJE

Szukasz informacji o politykach, sondaży wyborczych lub obietnic jakie złożyli nasi rządzący? Trafiłeś idealnie bowiem nasz serwis poświęcony jest politykom, ministrom, posłom, prezydentom wielu miast i wszystkiemu o czym mówi się na codzień w prasie i telewizji.

Sondaże do wyborów parlamentarnych w 2019 roku

Szukasz rzetelnych informacji o sondażach do najbliższych wyborów parlamentarnych, które odbędą się już w 2019? Nasz serwis zbiera informacje od internautów i przypadkowych osób. Nie jesteśmy powiązani z żadną partią polityczną, nie promujemy kampanii żadnych z partii oraz polityków – tutaj to internauci dzielą się z nami własnymi przekonaniami i poglądami na świat polityki i finansów naszego Państwa. Nie jesteśmy za rzadną z opcji politycznych – tutaj możesz wziąć udział w sondażu na obecnie panującą partię polityczną, wybranego ministra lub polityka bądź prezydenta miasta.

Opinie o politykach i osobach publicznych

Chcesz dowiedzieć się co inni sądzą o politykach, którzy obecnie zasiadają w naszym parlamencie? Weź udział w ocenie wybranej osoby i zobacz ile procent osób ma to samo zdanie. Dowiedz się jak myśli większość i czym się kieruje oddając swój głos na wybraną postać. Głos oddać możesz tylko raz, podziel się swoimi poglądami i opiniami zostawiając komentarz.

Weryfikacja obietnic wyborczych 2019

Zapewne pamiętasz wiele obietnic wyborczych, które złożyli politycy. Ale czy aby je spełnili? Zastanów się i cofnij pamięcią i oceń konkretne osoby oraz ich postulaty. Oddaj głos na najlepszego polityka oraz osobę, która wywiązuje się z obietnic wyborczych.

*obecnie prowadzone są prace przy budowie serwisu wladzomierz.pl – już niebawem udostępnimy Państwu możliwość głosowania, dodawania opinii, oraz dzielenia się swoimi przemyśleniami o politykach, parlamentarzystach, wybranych posłach, ministrach, prezydentach miast. Wróć do nas za tydzień i oddaj swój głos – pamiętaj, że już niebawem wybory parlamentarne! Zapraszamy.